Informace z Centra


Kineziologie - odblokování  
v rámci akce "
PRÁZDNINOVÉ AKTIVITY PLNÉ ZÁZRAKŮ" - více  k aktivitám zde

Každý stres, či nemoc se projeví na našich svalech. To ostatně známe všichni. Negativní emoce zablokují energetické proudění nejdříve v oblasti mozku a tím i v příslušné části těla, kterou tato oblast řídí. Narušení, zablokování energetických toků nastává při nemoci nebo stresu, ale i třeba díky traumatům z dětství uloženým v podvědomí. A tak se vytváří nejrůznější psychické či fyzické problémy, které se mohou stát chronickými. Stresové situace mohou zablokovat a odpojit až 75 % mozku. Mozek je jako počítač a zaznamenává všechny naše zkušenosti od početí po současnost, včetně stresujících či nepříjemných zážitků. Pomocí testování svalů může terapeut tyto energetické blokády vyhledat a pomocí jemných technik - jako např. jednoduchými pohyby, doteky či masážemi, popř. světelným působením -  přerušený energetický tok obnovit. Tato změna se následně projeví zlepšením svalové reakce.

V srpnu můžete využít termínů odblokování a nastartovat svoji kondici (i svých dětí) v rámci Prázdninových aktivit Zázraků - terapeut - Hana Mokrá

Prosím přihlašte se na následujícím odkazu:

Termíny na odblokování, rezervace místa na workshopu , přednášce - zde.


Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů.
Chráněno službou reCAPTCHA.

RYCHLÁ NAVIGACE:

ŠKOLKA

meruzalka.jpg

VZDĚLÁNÍ

Zveme vás