DS Zázraky           Aktuality         Zápis- přihláška       Den v DS       Stravování v DS      Ceník     

Dokumenty
           Fotogalerie      Náš tým                  Projekt           Kontakty          Volná místa

Volná místa  

Průvodce dětí na celý nebo částečný úvazek

Do nově vznikajícího týmu hledáme průvodce (pečovatele) se zájmem o práci s dětmi předškolního věku. Požadujeme vzdělání pedagogické nebo sociální nebo zdravotní či absolventa/absolventku kurzu chůvy, který případně můžete dodatečně absolvovat. Budete pracovat v tandemu s druhým průvodcem. Nabízíme práci, která dává smysl a velký prostor pro vlastní realizaci a růst. Očekáváme zájem o montessori pedagogiku. Výhodou je absolvování montessori kurzů či kurzů respektující komunikace (podobně jako hra na hudební nástroj nebo další dovednosti:)
Kontaktovat nás můžete na tel: 603 862 950. Strukturovaný životopis společně s motivačním dopisem posílejte na infozazraky@gmail.com. Nástup možný ihned, nejpozději na konci srpna 2018.

Pracovnice/pracovník úklidu, péče o zahradu a výdeje stravy-úvazek 0,6 (možnost zkombinovat s pečovatelem do plného úvazku).

Potřebujeme pravidelně na 4-5 hodin denně ochotného, pečujícího člověka na úklid, údržbu a výdej stravy dětem. Pokud byste chtěl/a něco vyrábět nebo dělat i s dětmi, bylo by to absolutně skvělé.
Ozvěte se na e-mail infozazraky@gmail.com. Nástup možný ihned.

Menu

Napište nám

RYCHLÁ NAVIGACE:

ŠKOLKA

meruzalka.jpg

VZDĚLÁNÍ