DS Zázraky           Aktuality         Zápis- přihláška       Den v DS       Stravování v DS      Ceník     

Dokumenty
           Fotogalerie      Náš tým                  Projekt           Kontakty          Volná místa

Náš tým

 Manažer - Marcela Slavíková          Metodik  - Jana Procházková        Ekonom - Eliška Procházková

 Průvodci/pečující osoby:

 Olga Svobodová:   

K Montessori pedagogice mne přivedly děti, protože ti jsou našimi učiteli a posouvají nás dál. Dětem vděčíme za to, že jsme nezakrněli. Díky jim za to! Absolvovala jsem kurz Chůvy, Nevýchovy, Montessori pro děti 3-6 let, čteme s nečtenáři a učíme je kriticky myslet. Jsem logopedický asistent pro MŠ a 1. stupeň ZŠ, se zájmem jsem se účastnila Mezinárodního Montessori Kongresu v Praze v roce 2017 a setkání Montessori učitelů v letech 2017 a 2018. 

 Eliška Rychlá:    

Pár let po dokončení střední školy mi přišla myšlenka, zkusit se dál vzdělávat a rozšířit si obzory. Mám ráda děti a tak jsem na univerzitě Hradec Králové pedagogické fakultě absolvovala obory celoživotního vzdělávání pedagog volného času a vychovatel. Chtěla jsem hned začít pracovat s dětmi a ve stejnou chvíli, kdy jsem stála na rozcestí, se také naskytla příležitost. Přišla výzva v podobě místa v dětské skupině Zázraky. Na začátku mě vedl jen název skupiny, protože už dávno věřím, že zázraky se dějí. A zároveň zvědavost a chuť zkusit něco jiného, netradičního a mimořádného. Nikdy jsem se nad dítětem nezamýšlela tak do hloubky, jako teď díky Montessori pedagogice a absolvovaných kurzech montessori. Věřím ve velké věci a ty se pak taky dějí…dětská skupina je jednou z nich. Věřím v úspěch a věřím v Zázraky se dějí.

 Pavla Krejzlová: 

V roli vychovatelky, učitelky, instruktorky lyžování, lektorky výuky hry na kytaru a organizátorky letních táborů se s dětmi a mládeží setkávám 20 let. Vystudovala jsem pedagogickou fakultu Masarykovy univerzity v Brně obor Vychovatelství pro domovy mládeže. Mé zájmy, hudba, výtvarná činnost a sport se staly mým zaměstnáním. K montessori pedagogice mě přivedla „náhoda“ a zvědavost.

Menu

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů.
Chráněno službou reCAPTCHA.

RYCHLÁ NAVIGACE:

ŠKOLKA

meruzalka.jpg

VZDĚLÁNÍ

Zveme vás