Návštěvy 

Meruzalka je škola otevřená rodičům i veřejnosti. Proto jsme pro vás na těchto stránkách shrnuli možnosti, důvody, průvodce a pravidla  pro společně příjemně strávené chvíle v Meruzalce.

Zpravidla v období před zápisem do MŠ nebo ZŠ vás zveme (přednostně budoucí rodiče Meruzalky) na
Dny otevřených dveří

Náhled do výuky mohou využít jak naši rodiče, tak odborná i poučená veřejnost. Pro možnost náhledu máme určeny dva dny v týdnu. Přednostně je určen přihlášeným absolventům našich kurzů nebo seminářů s tématikou Montessori.

Montessori pedagogika staví (mimo jiné) na přirozeném učení a smysluplnosti. Proto je velmi vítán  je jednotný rodič ve výuce se svými dovednostmi, znalostmi a zkušenostmi. Jak často, kdy a kde jsou rodiče ve výuce, závisí na vzájemné domluvě s průvodci ve třídě.

Spolupráce s montessori organizacemi a pedagogickými školami souvisí s možností Pedagogické praxe především začínajících učitelů- průvodců, absolventů montessori kurzů i studentů pedagogických škol.  

Stáže

Pro Vaši orientaci

Dobře připravené montessori prostředí děti přirozeně vede. Děti se v něm zpravidla rychle a přirozeně naučí orientovat a vnímat daná pravidla. U nás dospělých je to jiné - abyste již při prvním vstupu do Meruzalky byli jistější a vědomější, připravili jsme pro vás  tato Pravidla a průvodce pro pobyt v Meruzalce 

Ceník: vstup do MŠ je jednotný 100Kč/za vstup, náhled, stáž, praxi, nezálšží na hodinové délce ani počtu dní návštěvy

Tuto stránku upravuje JanaP a EliškaV  - poslední aktualizace 7.3.2017

 

 

 

Menu

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů.
Chráněno službou reCAPTCHA.

RYCHLÁ NAVIGACE:

ŠKOLKA

meruzalka.jpg

VZDĚLÁNÍ

Zveme vás