Úvod - Mateřská škola - Základní škola - Vzděláváme se; aktuálně 

Výuka na klavír pro děti i rodiče z MŠ i ZŠ Meruzalka (upravuje Hana P.)

Klavírní škola Jihlava byla založena v roce 2000. Dlouhodobě nabízí profesionální individuální i skupinovou výuku hry na klavír, klávesy a hudební teorie. V moderně vybavené učebně můžete začít se základy klavírní hry hravou cestou s mezinárodními školami již od 3 let. Dovést Vás můžeme až k virtuóznímu umění na koncertních pódiích. Pedagogické či spíše kamarádské vedení se zájmem o Vaše dílčí pokroky, nadšený tvůrčí přístup po cestě za klavírním uměním je v naší škole samozřejmostí. Možnost veřejně vystoupit je již tradičně 2x za rok, na vánočním a letním klavírním setkání KŠJ. Seznámit se můžete s hrou i inspirujícím poslechem všech známých i neznámých  skladatelů vážné, artificiální hudby po současnost. V naší třídě často zní i různé písně, hudba populární, z pohádek a filmů, jazz... U starších studentů je již samozřejmostí, že si přináší své skladby převážně stažené z netu, které se s naší pomocí krásně naučí. Zájemci se připravují na různé klavírní i skladatelské soutěže a interpretační klavírní kurzy.

• Individuální výuka hry na klavír již od 3 let (možnost zkušební lekce)
• Moderní metodika uznávaná ve světě (podobná principům Montessori)
• Mezinárodní notové materiály a poslechové nahrávky.
• Možnost výuky individuální, po dvou, třech i čtyřech stejné úrovně.
• Výuka individuální a výuka po dvou postupuje obvykle rychlejším tempem s individuálními potřebami. Klavír doma a každodenní příprava je samozřejmostí.
• Při výuce ve skupině po 3 či po 4  budou kromě klavíru ve třídě i klávesy, které děti ze začátku rovněž velmi baví, neboť plno věcí hrají automaticky a dá se s nimi při dosahování různých cílů prostě vyřádit.
• Hudební předpoklady má v podstatě každý, záleží na jejich rozvíjení a motivaci. Rozdíl je jen v tempu osvojení základních krůčků.
• Platí se paušálně na pololetí, omluvené absence (24 hod. předem) je možné nahradit v jiné skupinové výuce či omluvené lekci.

 Více informací a ceník na  www.klavirniskola.cz

 

 

 

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů.
Chráněno službou reCAPTCHA.

RYCHLÁ NAVIGACE:

ŠKOLKA

meruzalka.jpg

VZDĚLÁNÍ

Zveme vás