Ahoj.

Rád bych Vám představil sebe a také činnost oddílu. Jmenuji se Marek, ale hlavně slyším na přezdívku Sedlo. Od mala jsem v různých oddílech - od dítěte, přes instruktora až po hlavního vedoucího na letních táborech.

Každou středu od 16 do18 hodin se scházíme zde na škole na pravidelných schůzkách a jednou za14 dní se pořádá víkendová výprava někam ven. Buď jenom sobotní výlet a nebo celovíkendová  výprava někam na srub či chatu.

Na schůzkách i výpravách se děti učí základy zálesáctví a dovednostem Lesní Moudrosti - uzlování, rozdělání ohně a vaření na něm, šifry a morseovku, zdravovědu, stopy a zvířata, práce s mapou, orientace ...

Součástí programu jsou i kolektivní hry.

Kroužek je zdarma, hradí se pouze náklady na výpravy ( doprava, jídlo, pronájem )

Také bych rád touto cestou oznámil, že hledám spolupracovníka, který je ochotný se pravidelně zúčastnit schůzek i víkendových akcí. Podmínkou je chuť si hrát, kladný vztah k přírodě a dětem, věnovat svůj volný čas pro dobrou věc a alespoň 15 let

Děkuji za pozornost a třeba někdy ahoj Sedlo

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů.
Chráněno službou reCAPTCHA.

RYCHLÁ NAVIGACE:

ŠKOLKA

meruzalka.jpg

VZDĚLÁNÍ

Zveme vás