Montessori semináře pro rodiče

"Rodiče mají důležité poslání jako opatrovníci dítěte, jejichž posvátným úkolem je být milujícími a osvícenými průvodci dítěte na jeho cestě životem."

"Zdokonalit se může dítě jedině samo, dospělý pomáhá tím, že poskytuje impulzy k jeho samostatnému rozvoji."

"Svoboda v kontextu Montessori metody neznamená, že dítě může dělat, co chce, ale že následuje svůj vnitřní zákon. Dítě má mít možnost volit si činnost, kterou chce provádět. Svoboda jako pravidlo má jediné omezení, kterým je požadavek slušného chování a pořádku."

Semináře jsou primárně zaměřeny na rodiče našich dětí a žáků. Jsme montessori škola a na "vzdělávání" rodičů klademe velký důraz. Je základem spolupráce. Naši současní i budoucí zaměstnanci nejsou výjimkou.

Naším cílem je vědomý rodič, průvodce, učitel, vychovatel... Chceme rozenávat a poté měnit nefunkční sterotypy. Náš růst začíná tam, kde končí zóna našeho pohodlí.  Budeme rádi, pokud si najdete čas na návštěvu nabízených aktivit.

__________________________________________________________________________________

Úvodní seminář pro rodiče MŠ, kteří se ho ještě nezúčastnili
v
sobotu 12.9.2015 od 9:00 do 14:30 hodin, cena 300 Kč.

Čekají na Vás základní informace o montessori pedagogice, i o tom, jak to chodí v "naší školce", vyzkoušíte si práci s pomůckami ze všech oblastí, užijete si rituál elipsy. S sebou potřebujete pohodlné oblečení (hodně času budeme na zemi), občerstvení a naladění na prožití toho, co ve školce zažívají děti.

Kontakt: kelisovajana8@seznam.cz

Napište nám

RYCHLÁ NAVIGACE:

ŠKOLKA

meruzalka.jpg

VZDĚLÁNÍ