Rodinná odpoledneMilí rodiče a příznivci Meruzalky,

umíte vařit? Tančit? Programovat? Včelařit? Háčkovat? Řezbařit? Rádi fotíte? Zajímavá Vás příroda? Chemie? Magie? :o)) .....

Jak už zaznělo na rodičovských schůzkách, od pololetí bychom rádi v Meruzalce v rámci družiny zavedli takzvaná Rodinná odpoledne. Naše představa je taková, že by každý týden za námi do Meruzalky přišel jeden z rodičů, či prarodičů, strýčků, tetiček....nebo i známých a sympatizantů naší školy a podělil se o to, co umí. Ať už je to nějaká dovednost, zručnost, koníček, nebo povolání. Možná Vám víc napoví příklad. Když má někdo v rodině šikovného dědečka, který umí zapojit elektrické obvody, dokáže sestavit auto na baterii a ví hodně o elektřině, domluvíme s dědečkem návštěvu u nás. My ve škole nabídneme tento tematický "kroužek" dětem a pak už zbývá jen se potkat v určitý čas a strávit společně zajímavé chvíle, kdy si děti mohou něco vyzkoušet, dozvědět se novinky a načerpat zaujetí a nadšení zde konkrétně od elektro-dědečka.

Tato Rodinná odpoledne závisí na Vaší nabídce, ochotě a odvaze. Budeme moc rádi, když na email druzina@meruzalka.cz začnete posílat své nápady a možnosti, které můžete nabídnout. Tak zjistíme zájem a reálné výhledy tohoto projektu. Když se ukáže, že jsme společně schopni Rodinná odpoledne naplnit, může vzniknout konkrétní podoba, kdy určíme o který den by se jednalo a jaký čas bychom těmto setkáním vyhradili.

A protože čas utíká jako voda, neváhejte prosím a přicházejte s nabídkami co nejdříve, ať vše můžeme společně v klidu a pohodě naplánovat a připravit.

Těšíme se a doufáme, že se náš záměr obohatit děti o další setkávání s novými lidmi, kteří něco umí a mají chuť to předat dalším generacím s Vaší pomocí, naplní.

Tým Meruzalky

 


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů.

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů.

RYCHLÁ NAVIGACE:

ŠKOLKA

meruzalka.jpg

VZDĚLÁNÍ