Přeci jen ještě jedna změnaMilí rodiče,

 od 1.11. jsme připravili drobnou úpravu nikoli v náplni družiny, ale spíše v organizaci. Opět vycházíme ze zkušeností a snažíme se ŠD optimalizovat. Chceme ještě víc podpořit, aby děti nezůstávaly v prostorách družiny, ale měly možnost trávit víc času venku.

V pondělí od 14:15 - 15:30 je celá školní družina venku (s výjimkou dětí, které půjdou na kroužek AJ).

V úterý je od 14:15 - 15:30 opět ŠD venku (s výjimkou těch, kdo jdou na vaření a tvoření).

Ve středu volí děti mezi třemi kroužky, které jsou organizovány též venku. V prostorách ŠD zůstávají jen ti, kteří odcházejí mezi 13:00 -15:30.

Ve čtvrtek od 13:30 - 15:30 je celá ŠD v Sokolovně (krom dětí z kroužku klavíru, flétny, English drama), kde je možné si děti vyzvednout, nebo odtud odcházejí sami. V 15:30 se všichni vracejí do Meruzalky.

V pátek od 13:15 - 15:30 je celá ŠD (kromě dětí na Muzikálu a DV) opět venku.

 

Zjednodušeně řečeno, dítě si každý den může volit z nabízených kroužků, nebo odchází se ŠD ven, či ve čtvrtek do Sokolovny. V prostorách ŠD zůstávají jen ti, kdo odcházejí po vyučování, nebo v čase do 15:30.

Kdo je "tabulkový", nechť nakoukne zde (tabulka platná od 1.11.2016).

 

 Za Meruzalku Radka M.

 


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů.

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů.

RYCHLÁ NAVIGACE:

ŠKOLKA

meruzalka.jpg

VZDĚLÁNÍ