Hlučné stavební práce v patrech nad MeruzalkouDatum konání:
19.10.2016
Datum ukončení:
22.12.2016

Vážení rodiče, děti, žáci a další vcházející do Meruzalky. 

Od 19.10. 2016 začnou v patrech nad Meruzalkou probíhat hlučné stavební práce
(ve 4. a 5. patře - škola se nachází ve 2. patře).

Od začátku stavby v minulém školním roce se s vedením stavby domlouváme, aby hlučné práce probíhaly co nejméně za provozu Meruzalky - za přítomnosti dětí. Snaží se nám vyhovět. Hodně prací - zejména práce ve 3. patře, které bezprostředně souvisí s Meruzalkou, proběhly o hlavních prázdninách. Nyní se pracuje v patrech vyšších. Protože se jedná o práce zasahující do konstrukce budovy, vydávají hluk jako kdyby se pracovalo ve vaší bezprostřední blízkosti. Tyto práce stavbyvedoucí zpravidla plánuje na dobu mimo provoz Meruzalky nebo v době, kdy mu sdělíme, že ve škole děti téměř nejsou (např. v době VMB, plavání ap.). Tentokrát je však objem hlučných prací tak velký, že to nelze. Nabízené přestěhování na tuto přechodnou dobu ( asi 1-2 měsíce) je pro nás organizačně nemožné.

Tyto práce budou probíhat v několika časových intervalech, které však přesně předem nevíme. S vedením stavby se pravidelně 1x týdně domlouváme, často i operativně v týdnu dle potřeby plán upravujeme.

Prosíme Vás o pochopení a spolupráci.

  • Budeme plánovat výuku mimo prostory Meruzalky i v jiné dny než středy a to i době školní družiny.
  • Občas budou hlučné práce na dopoledne přerušeny do 13 hodin. Dopolední výuka proběhne relativně v klidné době, ale ruch bude během odpolední výuky nebo provozu školní družiny. Na některé dny jsme naplánovali VMB a v ty ostatní prosíme, pokud máte možnost vyzvedávejte si děti ze školní družiny dříve. Provoz však zatím zkracovat nebudeme.
  • V nejhlučnější dny nebo pokud se stavba přesune do prostor Meruzalky (bude potřeba kvůli napojení na rozvody) využijeme možnost ředitelského volna a školu nebo školku zavřeme. V říjnu to bude 19.11. pro MŠ a 31.11. pro ZŠ. (Podle předpokladu a potřeb stavby) 
  • V době školních podzimních prázdnin 26. - 27. 10. bude také z důvodu stavebních prací uzavřena ZŠ i MŠ. Právě v té době se bude bourat v Meruzalce - napojení rozvodů.

Děkujeme za porozumění a spolupráci a věříme, že s vaší ochotou vše zvládneme.

Za tým a vedení Meruzalky - Jana Procházková

 


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů.

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů.

RYCHLÁ NAVIGACE:

ŠKOLKA

meruzalka.jpg

VZDĚLÁNÍ