Nejsme z cukru, aneb ven za každého počasíMilí rodiče,

zdá se, že podzim ukázal svou pravou tvář a převzal vládu, ale pro nás ve družině Meruzalky to neznamená, že bychom přestali chodit ven. "Nejsme z cukru", jak říká naše Anička a já dodávám staré známé: "není špatného počasí, je jen nevhodně zvolené oblečení".

Včera jsme v rámci družiny vyrazili ven v lehkém dešti, který se po cestě proměnil v déšť intenzivní. Jediný, komu to trochu vadilo, jsem byla (jak to tak bývá) já. Děti vypadaly spokojeně, i když některé jen v mikinách a plátěných botách. 

Pokud je v rozvrhu kroužků v ŠD uveden pobyt venku, nebo je kroužek v tabulce vybarven zeleně, znamená to, že jdeme mimo budovu školy za každého počasí. Ať už půjdeme jen na procházku, nebo nás bude čekat aktivita vhodná i v dešti či sněhu, budeme v pohybu. Je na Vás, jak Vaše dítě na takový pobyt venku vybavíte. Doporučujeme holinky, nebo nepromokavé boty, které  snesou i zabahněný terén a pláštěnku, nebo nepromokavou bundu. Hodit se budou na podzim třeba i pogumované kalhoty. 

za Meruzalku díky

Radka M.


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů.

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů.

RYCHLÁ NAVIGACE:

ŠKOLKA

meruzalka.jpg

VZDĚLÁNÍ