Anglické divadlo a němčina - nové kroužkyMilí rodiče, od příštího týdne 3.10. nabízíme dva nové kroužky. Němčinu a anglické divadlo organizované Helen Doron.

Němčina ve středu od 15:30 do 16:15 bude formou her, písniček a především konverzace, tedy v obdobné podobě, jako již nabízíme v rámci ŠD angličtinu, o kterou je ze stran dětí zájem. Doufáme, že se se stejným zájmem setká i kroužek němčiny. Tento kroužek není hrazen zvlášť, je určen v první radě dětem prvního trojročí, není u něj nutná pravidelná docházka a povede ho maminka našeho prvňáka paní Nevrklová (děkujeme :). Žáci druhého trojročí mají možnost navštěvovat NJ se šesťáky, kteří ji mají povinnou.

Ve čtvrtek přibylo anglické divadlo od Helen Doron. Tento kroužek je hrazen zvlášť a to 90Kč/lekce. Vyžaduje pravidelnou docházku. Proto Vás žádám, abyste Vaše dítě do kroužku přihlásili (buď Vy sami, nebo ve spolupráci s dítětem, nebo samozřejmě i dítě samo - pokud zvládne). Možnosti jsou dvě. Na nástěnce hned za hlavním vchodem, visí letáček a příslušná tabulka, nebo na e-mailem druzina@meruzalka.cz Pokud by bylo zájemců více, je možné vytvořit dvě skupiny.

za Meruzalku Radka M.

 


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů.

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů.

RYCHLÁ NAVIGACE:

ŠKOLKA

meruzalka.jpg

VZDĚLÁNÍ