Nová pravidla pro odchod ze ŠD 

Trvalá změna odchodů

Na začátku roku jste vyplnili a odevzdali dokument, ve kterém jste uvedli časy odchodů Vašich dětí pro jednotlivé dny v týdnu a připojili jste informaci, s kým (nebo samo) bude Vaše dítě odcházet. Pokud došlo v průběhu roku k trvalé změně (např. procvičujete některý den v týdnu samostatný odchod dítěte ze ŠD, nebo se změnil čas odchodů), je potřeba provést úpravu s Vaším podpisem v odevzdaném dokumentu. Pro tuto změnu je možné oslovit družinářky(Radka Matějíčková, Martina Coufalová, Hana Doležalová), které vědí, kde jsou dokumenty uložené a provedou s Vámi změnu.

 Výjimečná změna odchodu

Stává se nám, že dítě chce odejít ze družiny v jiný čas, než je nám oznámeno v dokumentu, aniž bychom o tom byli informováni od rodičů. Abychom tomuto předešli, připravili jsme jednotnou podobu lístečku, který je ke stažení zde. V něm uvádíte jméno dítěte, datum, kdy ke změně dochází a připojujete podpis. Lísteček odevzdáte nejlépe družináři.

Lístečky budou během tohoto týdne viset k rozebrání také na nástěnce pod hodinami.

 

Radka Matějíčková


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů.

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů.

RYCHLÁ NAVIGACE:

ŠKOLKA

meruzalka.jpg

VZDĚLÁNÍ