Hodnocení

Úvodní strana

Dobrý den,
chci Vám za přednášku poděkovat. Moc se mi líbí forma diskuze, kde každý k dané problematice na vyzvání něco řekne. Rozdílné pohledy na dění kolem nás a krátké příběhy ze života  mi pomáhají si rozšiřovat své vlastní obzory. Člověk si potvrdí, že v tom není sám, že každé dítě umí nejednoho dospěláka potrápit :-). Paní lektorka Hana Mokrá je velice příjemná paní se smyslem pro humor, spoustou zkušeností a hlubokými znalostmi o dětech. Přednáška mi pomohla se zorientovat v příčinách, které mohou u dětí vyvolat vzdor, takže mám teď možnost mu více předcházet a poskytla návod, jak se s ním vypořádat, když už nestane. Určitě doporučuju všem rodičům malých dětí. Petra K.

 Včerejší přednáška byla moc zajímavá, došlo mi jak důležité je dát dětem prostor a čas, brát je jako rovnocenné. Jak důležité je prostředí v jakém děti vyrůstají. Děkuji Jana H.

Dobry den, prednaska byla zajimava a prinosna v mnoha oblastnech, jednou z nich bylo - jak komunikovat se synem ( 2r). Jak zvladat tezke situace, pri vzdorovani a vztekani. Hned druhy den jsme doma trochu zmenili pristup k diteti, vice jsme ho vnimali a poslouchali. Najednou vse bylo jine, lepsi, lepe jsme si rozumneli. Dekuji. J.B. 

 Jak zvládnout dětský vzdor - přednáška.jpg

 

 

 

 

Menu

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů.
Chráněno službou reCAPTCHA.

RYCHLÁ NAVIGACE:

ŠKOLKA

meruzalka.jpg

VZDĚLÁNÍ

Zveme vás